Hakkımızda

BEYMAK RULMAN

Biz Kimiz?

Kalite Tedarikle Başlar! Motto ile yılların getirdiği deneyim ve tecrübe ile bir çok müşteri portföyünü oluşturmanın gururunu yaşmaktayız

Markamızın öncelikle sektördeki ARGE ve analiz sonuçları ile skf, fag, vs. bir çok marka bu alanda bir markalaşma alanı oluşturmuştur. Markalamanın en etkili yönetimi sektörü en iyi şekilde analiz ektedir.
BEYMAK RULMAN karakterleri ile bir tipografi oluşturulmuştur. Okutma en öncelikli hedefimizdir. Karakterler net ve anlaşılması ayrıca consend duruşu ile modern ve minimal içeriği oluşturmaktadır. B ve R harflerinin kesilmesi harflerinin uzun durması ayrıca hedeflenen bir markayı işaret etmesi için A harfininde sektördeki duruşunu ifade etmektedir. K harfinin aşağıya doğru uzaması markanın güçlü bir yapı ile büyüdüğünü ve yılların birikimi ve emeği ile ivmesel br yön izlediğini ifade etmektedir. K ve R harfi arasında bir gölgeleme oluşmaktadır.

BEYMAK Çevresini globalleşmenin olduğunu ve hızlı bir şekilde kalite ve tedik sunduğunu ayrıca rulmandan yola çıkarak yuvarlak bir yapı içinde hareketi yani eylemi tetiklediğini ifade etmektedir. Sol taraftaki kısım Türk ve milliyetçiliği ifade etmek için hilal betimlenmiştir. Ayrıca dünyanın birleşimini anlatmaktadır. Yıllar boyunca kullanıma uygun her alanda doğru ve net bir şekilde markamızı vurgulamaktadır. Altın oran kanununa göre çizim yapılmıştır. Sloganımız ile bir bütünlük sağlanmıştır.

Ana SayfaTelefonWhatsApp